Laipni Lūgti!

Mēs būsim priecīgi uzņēmt Jūs mūsmājas - Papelēs.

Ar lauku tūrismu mēs nodarbosimies jau vairāk, nekā 15 gadus. Pa šo laiku esam sastapušies ar ļoti daudziem brīnumjaukiem un interesantiem cilvēkiem. Ļoti daudzi no viņiem ar prieku atgriežas, vai arī saka, ka labprāt atgrieztos vēl un vēl.

Mūsu ezerā var noķert lielas zivis - līdakas un asarus uz spiningu. Eholotes rādījumos ir redzami ļoti lieli plauži, brekši, līņi. Ežezera salās var sēņot - baraviku gados var salasīt pat pus laivu. Mūsu mājas ir laba, klusa vieta ar ērtībām - karsts ūdens, duša. Atsevišķas istabiņas lielā saimnieku mājā, ir arī vagoniņš-treilerītis.

Ir divas labiekārtotas pludmales ar peldošajām laipām. Var vērot ezerā mītošās retu sugu putnus. Ar dažām putnu ģimenēm visai draudzīgas attiecības.

Ir dažādas laivas, gan airu, gan ar mazjaudas un lielākiem benzīn motoriem, elektromotoriem. Ir arī ātrgaitas sacīķšu laiviņa. Saimniekam ir atļauja braukt Ežezerā ar motorlaivām. Lai iznomāt motorlaivu nepieciešamas speciālas kuģu vadīšanas tiesības.

Kas var būt labāks par karsto pirtiņu pēc aktīvas dienas pavadītās dabā? Pirtiņu var sarunāt un tajā ietilpst līdz 6 cilvēkiem vienlaikus. Ir iespējas sagatavot ēst - uz grila, aprīkotas uguskura vietas, gan gāzes plīts un mikroviļņu krāsns. Ir ledusskapis un pagrabs.

Par sevi: mēs esam draudzīga un dzīvespriecīga ģimene. Priecāsimies redzēt un uzņemt Jūs mūsmājās - Papelēs.

Aldona un ģimene

Kā mūs atrast
Mūsu adrese

Papeles
Ezernieku pag.
Ezernieki
Dagdas nov.
LV-5692
Latvia

Kontakttelefoni

+371 65653304
+371 26127161

© 2013 papeles.lv
papeles.lv satura un materiālu kopēšana un izmantošana bez rakstiskas atļaujas ir aizliegta. Saturs ir aizsargāts saskaņā ar LR Autortiesību likumu.